Tiktok %100 Gerçek Takipçi Kasma

Tiktok %100 Gerçek Takipçi Kasma

İnternet, Tiktok% 100 Gerçek Takipçi satın alan ve inanılmaz başarıya sahip insanların hikayeleriyle dolu. Diğerleri o noktaya gelmek zorunda kaldıkları baş ağrıları ve mücadelelerden bahseder. Ancak çok azı ayrıntı verir. Sadece buna değdiğini biliyorlar.

İnsanların anlattığı hikayelerden bazıları, yeni müşteriler edinmeye çalışan satış görevlilerindendir. Diğerleri, ürünü duymuş ve aslında biraz kar etmiş uzun süredir pazarlamacılardan. Bir kişi, iki ay önce satmaya başladığında ve şimdi yaklaşık altı bin kazandığında ayda nasıl birkaç bin dolar kazandığını anlatıyor.

Bu insanlar çok fazla ayrıntı sunmuyor. Sadece bunun ne kadar harika olduğunu ve herkesin yapması gerektiğini söylüyorlar. Dilimlenmiş ekmekten bu yana en iyi şey olduğuna inanmanızı sağlayacaklar. Bu aslında insanların buna bağlı kalmasının zor olduğunu düşündüğüm ana nedenlerden biri. Çok fazla aldatmaca ve çok fazla potansiyel var ama çok fazla kanıt yok.

Tiktok takipçisatın almak için çok basit bir satış ve kayıt süreci var. Kaydolun, adınızı seçin ve bir bilgi paketi indirin. Çok basit ve fırfırlar yok. Ama Tiktok takipçisatın almak için en azından programın nasıl çalıştığı ve kimin için mükemmel olduğu konusunda söyleyeceklerini okuyabilirsiniz.

Ve tam olarak ne satıyorlar? Bu buzdağının sadece görünen kısmı. Sizi gaga yapabilecek birkaç katma değerli bileşenden daha fazlasına sahiptir. Bu katma değerli bileşenler, istatistiklerinizi haftalık olarak izleme ve kaç kişiye ulaştığınızı ve kaç tane müşteri adayı açtığınızı görme yeteneğini içerir.

Bir başka harika şey de anında aldığınız destektir. İhtiyaç duyduğunuzda oradalar. Posta görevlinizin size geri dönmesini beklemek veya e-postanızın gönderilip gönderilmediğini merak etmek yoktur. Bir problemin varsa onları bile arayabilirsin.

Tiktok hakkında gerçekten sevdiğim bir şey, uzun vadeye odaklanmak. Müşterinizle ilişki kurmayı strese sokarken, aynı zamanda potansiyel müşterilerinizle ve tekrar eden müşterilerinizle ilişkiler kurmayı da vurgular. Hızlı zenginlik diye bir şey olmadığını hatırlamalısınız. Bu bir yaşam tarzı ve iş. "Çabuk zengin olma" planı diye bir şey yoktur.

Bununla birlikte, size hızlı bir para kazanma makinesi hayalini satmayı denemek ve satmak için işi yapan bazı pazarlamacılar var. Bu dolandırıcılıklara kanarsanız çok şaşırmayın. Bu şekilde pek çok insan yararlandı. En iyi tavsiye, ödevini yapmaktır. Gerçek olamayacak kadar iyi geliyorsa, muhtemelen öyledir.

Bu Tiktok internet pazarlama sistemi, kurucusu Tony Baucom nedeniyle bazı çevrelerde büyük ilgi gördü. Ancak, Baucom'un farklı türde bir müşteri tabanını çekebileceğini düşünüyorum. Herkeste başarılı olamadı. Bazı müşterilerinin agresif taktiklerine ciddi itirazları oldu. Bir müşteri, ondan bir daha asla bir şey almayacağını iddia etti.

Bu pazarlama ağı şirketinin bu kadar harika olmasının bir nedeni, dahil olan insanlardır. Fikri ortaya atan sadece Baucom değil. Michael Taylor, Todd Schlomer ve Hector Kubitschek'in hepsi var. Bu, dahil olan birçok endüstri liderinin olduğu ve onlarla bağlantı kurabileceğinizi bildiğiniz anlamına gelir.

Ayrıca, aylık üyelik ücreti olacağı için maliyeti gerçekten düşünmelisiniz. Başlangıçta depozito ödemenizi gerektiren bir MLM şirketine katılmaktan kesinlikle daha az maliyetli. Artı, kendi yolunuzda çalışabileceksiniz. İşinizi hızla kurmanın harika bir yolu!

Son olarak, bu internet pazarlama çözümü aynı zamanda kendi web sitenize sahip olmanızı da sağlayacaktır. Kural olarak, bu tür işletmeler kendi sitenize sahip olmanızı gerektirmez. Birçoğu internette potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek istiyor. İnsanların web sitenizi fark etmelerini sağlayabilirlerse, sunduklarınızla ilgilenme olasılıkları artar. Bu Tiktok ürünüyle, çok fazla acı veren soğuk aramalarla yüzleşmek zorunda kalmadan yeni potansiyel müşterileri çekebileceğinizi görebilirsiniz.