Youtube Abone Paketleri

Youtube Abone Satın Al

Youtube
100 Abone
 • %100 Türk Gerçek Abone
 • Aktif Profiller
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Başlama 0-24 Saat
25.00₺
Satın Al
Youtube
250 Abone
 • %100 Türk Gerçek Abone
 • Aktif Profiller
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Başlama 0-24 Saat
50.00₺
Satın Al
Youtube
500 Abone
 • %100 Türk Gerçek Abone
 • Aktif Profiller
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Başlama 0-24 Saat
100.00₺
Satın Al
Youtube
1000 Abone
 • %100 Türk Gerçek Abone
 • Aktif Profiller
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Başlama 0-24 Saat
210.00₺
Satın Al

Youtube Abone Satın Al

YouTube aboneleri satın almak, bir fare tıklaması kadar kolay hale geldi. O küçük viral videonun sizi aya götürmesini beklemekten sıkıldıysanız, şimdi onu hızlandırmanın tam zamanı. Daha fazla YouTube abonesi satın alın ve videonuza hak ettiği desteği verin. Bunun videolarınız ve genel başarınız üzerindeki etkisine şaşıracaksınız. Nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin ...

YouTube aboneleri veya bu konuda başka bir site satın almak istiyorsanız yapmanız gereken ilk ve en önemli şey, bir e-posta listesi oluşturmaktır. E-posta listenizin ne kadar büyük ya da küçük olduğu önemli değil, her şey onu oluşturmakla ilgili. Bu nedenle listenizi en baştan oluşturmak çok önemlidir. İnsanları listenize almazsanız, video tanıtımınıza veda edebilirsiniz. Ve video tanıtımının olmaması, abone olmaması anlamına gelir. Bu yüzden listenizi başlatmaktan vazgeçmeyin - bugün yapın!

Artık e-posta listenizde insanlar olduğuna göre, pazarlamaya ve kanallarınızı tanıtmaya başlamanın zamanı geldi. Bunu yapmanın en iyi yolu, doğrudan Google'dan yüksek kaliteli trafik satın alıp kendi yolunuza göndermektir. Burası Google'dan YouTube aboneleri satın alıp kanallarınıza göndermenin kritik olduğu yerdir. Bunu sizin için yapacak birkaç harika program var - burada sadece ikisinden bahsedeceğim. Ancak cidden, bu programlara bakın ve mümkünse biraz trafik satın alın, YouTube aboneleri satın almanın en iyi yolu budur.

YouTube aboneleri satın almak istediğinizde yapabileceğiniz ikinci şey, kendi yüksek kaliteli videolarınızı oluşturmaktır. Bu aslında göründüğünden çok daha kolay. Sadece biraz araştırma yapmak ve iyi bir ilham bulmak gerekiyor. İlham ararken tutkulu olduğunuz şeylerin videolarını bulabilirsiniz. İnsanlar, izlemek için ilginç bir şey bulmak için YouTube'a gider. Bu formülle özdeşleşebilir ve kanallarınızı izleyicilerinizin dikkatini çeken şeyler etrafında oluşturabilirsiniz.

İçeriği hazırladıktan sonra, video çekmeye başlama zamanı. Bunu yapmanın en iyi yolu, YouTube'da kendi hesabınızı oluşturmak, topluluklarına katılmak ve arkadaşlarınızı davet etmektir. Nasıl video çekileceğini bu şekilde öğrendim. Hootsuite, şu anda en sevdiğim video oluşturma aracıdır. Videolarınızı yüklemenize, dünyaya yayınlamanıza ve diğer videolar hakkında yorum yapmanıza olanak tanır.

Videolarınızı yüklemeye hazırladıktan sonra, onları agresif bir şekilde tanıtmaya başlayın. Takipçilerinizin gönderdikleri videolara yorumlarını bırakın, hazırladığınız videoların türü hakkında konuşan gruplara katılın ve Twitter'da sohbet edin. Henüz bir Twitter hesabınız yoksa, bugün kaydolun ve diğer insanlarla çevrimiçi olarak iletişim kurun, böylece kendinizi yeni potansiyel abonelere açabilirsiniz.

Birkaç takipçiniz olduğunda, onlarla düzenli olarak iletişim kurmaya başlamanız gerekir. Bu makalenin altındaki kaynak kutusunda, YouTube algoritmasının kanalınızı bulan kişi sayısını nasıl değiştirdiğinden bahsetmiştim. Yapmanız gereken şey, YouTube aboneliklerinizi olabildiğince tanıtmaktır. Bunu, yeni abonelikler hakkında tweet atarak ve Twitter'da videolar paylaşarak yapabilirsiniz. Bu yalnızca kanalınızı ücretsiz olarak oraya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda diğer videoları Twitter hesabınızdan bağlantı paylaşarak tanıtarsanız, abonelerinizi YouTube videolarınıza daha da fazla maruz bırakırsınız.

Web sitenize ve YouTube'a abone olmanın birçok yolu vardır. Odaklanmanız gereken şey, bunu yapmak için en iyi yeri bulmaktır. Yukarıda öğrendiğiniz gibi, süreci otomatikleştirmek ve siz ve web siteniz / kanalınız için birkaç iyi video elde etmek için Hootsuite'i kullanmanızı tavsiye ederim. Video pazarlamada en az çabayla 100 aboneye hızlı teslimat elde etmek için en iyi yeri kullanmak, bu makalenin size göstermek için tasarlandığı şeydir.