Youtube İzlenme Paketleri

Youtube izlenme satın al, videona ucuz youtube izlenme gönder. Youtube izlenme satın al ve youtube izlenme sayını, youtube ucuz izlenme satın alarak arttır.

Youtube
1000 Video İzlenmesi
 • Ömür Boyu Telafili
 • Video 15-30 saniye aralığında izlenir
 • İzlenmeler Karışıktır
35.00₺
Satın Al
Youtube
2000 Video İzlenmesi
 • Ömür Boyu Telafili
 • Video 15-30 saniye aralığında izlenir
 • İzlenmeler Karışıktır
70.00₺
Satın Al
Youtube
3000 Video İzlenmesi
 • Ömür Boyu Telafili
 • Video 15-30 saniye aralığında izlenir
 • İzlenmeler Karışıktır
105.00₺
Satın Al
Youtube
4000 Video İzlenmesi
 • Ömür Boyu Telafili
 • Video 15-30 saniye aralığında izlenir
 • İzlenmeler Karışıktır
140.00₺
Satın Al
Youtube
5000 Video İzlenmesi
 • Ömür Boyu Telafili
 • Video 15-30 saniye aralığında izlenir
 • İzlenmeler Karışıktır
175.00₺
Satın Al

YouTube görüntülemeleri nasıl satın alınır? Geçen gün arkadaşımın sorduğu soru buydu. Soruyu onun yerine cevaplayacağımı düşündüm. Tahmin edebileceğiniz gibi, düşündüğünüz kadar kolay değil. Dışarı çıkıp web sitenize bu tıklamaları satın almadan önce okumak isteyebileceğiniz bazı püf noktaları ve sırlar vardır.

İlk olarak, YouTube'un hala görece emekleme döneminde olduğunu anlamak önemlidir - Facebook, Google Plus ve Twitter ile karşılaştırıldığında nispeten genç bir platformdur. Yani bir gecede izlenme sayınızı artırmaya başlamak istemezsiniz. Geçmişte, YouTube pastasının büyük bir bölümünü edinmek oldukça kolaydı. Dikkatlice kameraya bakan sevimli bir kedinin rastgele bir videosu, sadece bir hafta içinde çok sayıda görüntüleme alır.

Ancak daha fazla içerik oluşturucu platforma atladığından ve YouTube'un algoritmaları videonuzun aldığı görüntüleme sayısını düzenlemeye başladığından, işler biraz daha karmaşık hale geldi. Eskiden yüksek kaliteli görüntülemeler satın almak oldukça kolaydı: bir satış ortağı programına abone olun, kanal açıklamanıza bazı bağlantılar ekleyin, vb. Ancak bu o zamandı ve şimdi oldu, bu nedenle aralarındaki farkı bilmek önemlidir. yüksek kaliteli görünümler ve organik olanlar. Videolarınız düşük kaliteli veya eksik organik etiketlere sahipse, insanları sizden satın almanın tek yolu, yüksek kaliteli ve hedeflenmiş organik görünümler elde etmektir - ki bu, eğer yaparsanız yapamayacağınız bir şeydir. aboneliklerinizi satın almak için bağlı kuruluş programlarına güvenin.

Yüksek kaliteli görüntülemeler, hem siz hem de izleyicileriniz için karşılığını verir. Bir içerik yaratıcısıysanız ve bir ortaklık programı veya etkileyici ağı nedeniyle çok sayıda yüksek kaliteli görünüm elde ettiğinizi hayal edin. Bu görüntüler, organik veya ücretli görüntülemelere dönüşür ve kanal hem siz hem de izleyicileriniz için çok kazançlı bir pazar haline gelir. Ancak bu, tüm hedef kitleniz için yalnızca tek bir kaynağa odaklanmanızı gerektirir ve bu, tüm kanallarınızla ilgilenmeniz gerektiği anlamına gelir, aksi takdirde deneyen diğer içerik pazarlamacılarıyla çok fazla rekabet edersiniz. sizinle aynı görüşleri elde etmek için.

Ancak, her zaman sayılarla ilgili değildir. Pek çok insanın hoşuna giden bir kanala sahip olmak ile onu izlemek için para harcamaya istekli olacak kadar zevk alan bir kanala sahip olmak ile birkaç yüz beğeni ve hoşlanmayan ancak harika içerik sunan bir kanala sahip olmak arasında büyük bir fark vardır. Çok sayıda beğendiğiniz ve beğenmediğiniz şey varsa ancak görüşleriniz nispeten düşük kalitedeyse, o zaman insanlar kanalınızı izlemek için hiç para harcamayacaklar çünkü keyif aldıkları hiçbir şeyi göremeyecekler. Ancak harika içeriğiniz varsa, insanlar topluluğunuzun bir parçası olmak için mutlu bir şekilde para harcayacaktır. Bu nedenle kanallarınızı her iki kitle için optimize etmeniz gerekiyor.

YouTube videolarınızı etkileşim ve görüntülemeler için optimize ettiğinizde, ikisi arasında bir denge bulmanız gerekir. Videolarınız için çok sayıda beğeni oluşturmak istiyorsunuz, ancak aynı zamanda beğenilere ek olarak nispeten yüksek sayıda beğenmeme de istiyorsunuz. Sorun şu ki, algoritma kararını vermeden önce videonuzun ne kadar beğeni ve beğenmeme kazandığını tam olarak bilmek zor olabilir. Neyse ki, videonuzu analiz edebilen ve size en iyi anahtar kelimelerinin ne olduğunu söyleyebilen Advanced YouTube Insights aracı adlı bir araç var. Bu, videonuzun ne kadar kazandığı konusunda size iyi bir fikir verir ve bu, videolarınızı hem beğeniler hem de beğenmeyenler için optimize etmenize yardımcı olur.

YouTube pazarlamasındaki çabalarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için, yüksek kaliteli videolarınızla birlikte sosyal kanıtın gücünü kullanmalısınız. Sosyal kanıt, gerçek veya olgusal olan bir şeyin, gerçek hayat örnekleri gibi diğer bilgi kaynaklarına atfedildiği fenomeni ifade eder. YouTube görünümleri satın alır ve içeriğinizin bir kısmını diğer sosyal ağlarda takipçilerinizle paylaşırsanız, birileri ilgili konuları aradığında videolarınızın çeşitli arama motorları tarafından yakalanma olasılığını büyük ölçüde artıracaksınız.

Yukarıdaki ipuçlarını kullanarak, belirli arama terimleri için arama sonuçlarının ilk sayfasında bulunma olasılığınızı artırmak için çok şey yapabilirsiniz. Arama motorları tarafından fark edilme olasılığınızı artırarak, video içeriğiniz izleyiciler ve arama motorları için daha değerli hale gelir ve içeriğiniz popüler hale geldiğinde organik görüntülemelerde büyük bir artış görmeyi bekleyebilirsiniz. Çünkü ne kadar çok YouTube görünümü satın alırsanız, o kadar çok organik izleyiciye sahip olursunuz ve dolayısıyla süreçten potansiyel olarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Gerçekten bu kadar basit!